Widzewiacy na podium akcji „Gramy z kibicami”!

25 grudnia 2013, 10:38 | Autor:

Gramy_z_kibicami_2

Kibice Widzewa na podium pierwszej edycji akcji „Gramy z kibicami” organizowanej przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców! Widzewiacy uplasowali się na trzecim miejscu w globalnym rankingu, w nagrodę otrzymają 1000 złotych. Sponsorem akcji był legalny polski bukmacher, firma Star-Typ Sport.

Aby wziąć udział w akcji wystarczyło jedynie grając w zakładach bukmacherskich Star-Typ Sport zadeklarować jakiemu klubowi z ekstraklasy lub pierwszej ligi się kibicuje. Punkty zdobyte w zakładach STS przez dwudziestu najlepszych fanów każdej drużyny były sumowane i na tej podstawie stworzona została tabela wszystkich drużyn. Najlepsi okazali się kibice Legii Warszawa, którzy uzyskali 10 193 712 punktów. Drugie miejsce przypadło fanom Lecha Poznań – 4 861 931 punktów. Na trzecim miejscu uplasowali się kibice Widzewa Łódź, nieznacznie wyprzedzając Górnik Zabrze. Widzewiacy zdobyli 4 049 967 punktów. Drużyny z pierwszych miejsc tabeli wygrały odpowiednio 4000, 2000 i 1000 złotych od STS na cele związane ze wspieraniem swojej drużyny, m.in. na dofinansowanie opraw meczowych lub organizacji wyjazdów.

Co ważne liczba punktów zależna była od ilości graczy. Najwięcej osób kolekcjonowało punkty dla Legii (6329 kibiców), co automatycznie przełożyło się na wygraną. Fanów Widzewa, którzy zdobywali punkty dla swojego klubu było zaledwie 986, a więc siedmiokrotnie mniej! Gdyby więc odpowiednio przeliczyć punktację okazałoby się,  że to kibice Widzewa mieli najlepszego nosa do typowania, najtrafniej obstawiając wyniki spotkań spośród całej czołówki!

Wszystkim widzewiakom, którzy punktowali dla stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” dziękujemy, gratulując tym samym trafnych typów! Wszystkich kibiców namawiamy do wzięcia udziału w następnej edycji zabawy, o której informować będziemy na łamach portalu WTM!

Kliknij obrazek, by go powiększyć
gramy_z_kibicami_wyniki