Waldemar Fornalik blisko Widzewa?

23 grudnia 2013, 12:40 | Autor:

Waldemar_Fornalik

Internet wrze od plotek twierdzących, że zatrudnienie Waldemara Fornalika w Widzewie jest już przesądzone. Były selekcjoner reprezentacji Polski miałby zastąpić na stanowisku trenera Rafała Pawlaka. Pragniemy jednak nieco ostudzić rozgrzane głowy. To jeszcze nic pewnego!

O tym, że Waldemar Fornalik jest mocnym kandydatem na nowego opiekuna pierwszej drużyny łodzian portal WTM informował od samego początku. Znalazł się on w gronie potencjalnych następców Rafała Pawlaka obok takich trenerów, jak: Czesław Michniewicz, Dariusz Kubicki oraz Jacek Zieliński. Sam zainteresowany w rozmowie telefonicznej zaprzeczył jakoby miał objąć wkrótce łódzką drużynę, ale to oczywiście jeszcze niczego nie przesądza.

Kandydatura Michniewicza upadła w połowie grudnia, szkoleniowca wciąż wiąże ważna umowa z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W międzyczasie pojawiło się także nazwisko Bogusława Kaczmarka, ale jest to raczej opcja awaryjna. Nie jest również przesądzona dymisja Rafała Pawlaka.

Z naszych informacji wynika, że w kręgu zainteresowania wciąż jest także nazwisko Kubickiego, nadal pozostaje w nim także Fornalik, który ferowany jest na pewniaka na ławce trenerskiej. A może w klubie chcą wszystkich zaskoczyć i opiekunem drużyny zostanie ktoś zupełnie poza podejrzeniem? Zgodnie z informacjami płynącymi z klubowych korytarzy sternicy Widzewa już podjęli decyzję, my przekonamy się o tym wkrótce. Na chwilę obecną trenerem pozostaje Rafał Pawlak i ta sytuacja na pewno dziś nie ulegnie zmianie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress