Widzewiacy z Górniaka z aukcją dla małych pacjentów ICZMP!

9 listopada 2019, 13:10 | Autor:

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Kibice Widzewa z Górniaka postanowili umilić ten szczególny czas najmłodszym pacjentom Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki” – spotkać się z nimi i obdarować prezentami!

Niezbędne do tego są jednak odpowiednie fundusze. Część udało się zgromadzić podczas zbiórki, ale to wciąż mało. W związku z tym, z pomocą przyszedł Daniel Tanżyna, który przekazał na licytację koszulkę z oryginalnymi autografami piłkarzy Widzewa! Wszystkie zebrane podczas aukcji środki przekazane zostaną właśnie na rzecz dzieci z ICZMP!

Licytacja rozpoczęła się na naszym profilu na Facebooku. Cena wyjściowa to 250 złotych, a minimalna kwota przebitki to 50 złotych. Swoje oferty składać można w komentarzach pod poniższym postem. Aukcja potrwa do czwartku, 14 listopada, do godziny 19:10. Gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału!

2
Dodaj komentarz

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin

Szkoda ze ktoś kto nie ma FB nie może wsiąść udziału w licytacji

1910

Facebook ma dziś ogromny zasięg dlatego poprosiliśmy chłopaków o poprowadzenie tego na swoim FB by dotrzeć do maksymalnie możliwej ilości osób. Zawsze możesz poprosić kogoś znajomego by licytował w twoim imieniu. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress