Zapowiedź 19. kolejki IV ligi

13 listopada 2015, 16:05 | Autor:

łzpn

W najbliższy weekend rozegrana zostanie ostatnia seria gier rozgrywek łódzkiej IV ligi przed przerwą zimową. Podopieczni Marcina Płuski podejmować będą Mechanika Radomsko. Widzewiacy jak sami podkreślają zrobią wszystko, by godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

Lider tabeli KS Paradyż nie powinien mieć problemów z pokonaniem ostatniej Mazovii Rawa Mazowiecka, chociaż goście w ubiegłej kolejce zwyciężyli Astorię Szczerców aż 7:3. Dużo trudniejsze zadanie czeka GKS II Bełchatów, gdyż będzie on gościł LKS Rosanów, który w dwóch ubiegłych seriach gier zanotował dwa zwycięstwa, strzelając przy tym sześć bramek i tracąc zaledwie jedną. Z kolei Zjednoczeni Bełchatów niespodziewanie zajmujący trzecie miejsce grać będą w Piotrkowie Trybunalskim z miejscową Polonią.

Jeśli chodzi o zespoły z dolnych rejonów tabeli, to Boruta Zgierz podbudowana ostatnim remisem z RTS-em spotka się w Rzgowie z Zawiszą, Stal Głowno pojedzie na spotkanie do Nieborowa, a Zawisza Pajęczno sprawdzi formę Włókniarza Zelów.

Pary 19. kolejki IV ligi:

Zawisza Pajęczno – Włókniarz Zelów
Widzew Łódź – Mechanik Radomsko
Zawisza Rzgów – Boruta Zgierz
Omega Kleszczów – Zjednoczeni Stryków
Astoria Szczerców – Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Paradyż – Mazovia Rawa Mazowiecka
Polonia Piotrków Trybunalski – Zjednoczeni Bełchatów
Pilica Przedbórz – Jutrzenka Warta
GKS II Bełchatów – LKS Rosanów
Orzeł Nieborów – Stal Głowno