Książka kibica Widzewa o jego niecodziennej podróży!

13 lutego 2018, 16:35 | Autor:

W piątek, 9 lutego, w trakcie uroczystej gali zorganizowanej przez Kwartalnik Wyklęci i Wydawnictwo Miles w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Fieldorfa „Nila” w Krakowie odbyła się premiera książki „Motocyklem w poszukiwaniu idei”. Publikacja autorstwa wieloletniego fanatyka Widzewa jest zwieńczeniem jego wieloletniej pasji motocyklisty oraz miłośnika historii Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i Żołnierzy Wyklętych.Na treść książki składa się zapis motocyklowych podróży do miejsc pamięci: bitew, akcji na mogiły bohaterów związanych z polskim podziemiem niepodległościowym z czasów niemieckiej oraz sowieckiej okupacji. Publikacja jest bogato ilustrowana zdjęciami z odwiedzonych miejsc oraz podaniem dokładnej instrukcji dojazdu do nich.

W tekście, oprócz opisu wydarzeń historycznych, autor wplótł przygody oraz anegdoty, jakie miały miejsce podczas tych kilkunastu tysięcy przejechanych na motocyklu kilometrów. Jak na wiernego kibica przystało, w książce nie mogło zabraknąć widzewskich akcentów. Jednym z nich jest biało-czerwona, uwieczniona na kilku zdjęciach, flaga z kotwicą Polski Walczącej oraz herbem łódzkiego klubu, która towarzyszyła autorowi na każdej z motocyklowo-patriotycznych wypraw.

Na pewno każdy, choć trochę zainteresowany najnowszą historią Polski, znajdzie w tej publikacji coś ciekawego dla siebie. Książka jest dostępna w internetowej księgarni Wydawnictwa Miles.


Dodaj komentarz

18 komentarzy do "Książka kibica Widzewa o jego niecodziennej podróży!"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Cześć i Chwała Bohaterom.

Nie mieszajcie polityki do sportu. To portal sportowy u niech tak zostanie.

Spierdalaj, lewacke ścierwo!

Nie trafiłeś

To właśnie chciałem zaznaczyć. Że polityka nie powinna być łączona ze sportem. Kibicem Widzewa może być i lewak i prawak i biały i czarny. A nawet kosmita

i milicjant i pederasta i konfitura też? Coś ci się pomerdało koleżko

Sam jesteś scierwo

A co ma wspólnego wspominanie Bohaterów narodowych z polityką? To część historii

Nie sportowy tylko Widzewski! Są tu też informacje o związanych z Widzewem działaniach marketingowych, charytatywnych, promocyjnych, kibicowskich, edukacyjnych itd.i o to chodzi.

To nie jest żadna polityka to jest przyzwoitość!

Tylko lewactwo chce za wszelką cenę chce wyrugować patriotyzm z trybun.Więcej patriotycznej polityki i wiedzy to tylko lepiej.

„wyrugować patriotyzm z trybun”dobre! :D
ŚWO!!!!!

Wypierdalaj pod wiate. WON!!!!!

Symbolika Polski Walczącej jest tak zdewaluowana, że pojawia się na koszulkach codziennego użytku, bluzach, bokserkach etc. Młodzież nawet nie wie co oznacza PW. Tak samo jest z „Wyklętymi”. Jedni to bohaterowie jak Pilecki, Inka, zaś inni uwłaczają Rotmistrzowi jak „Bury”, „Szary”, „Wołyniak”. Wypowiadający się „patrioto” wiesz kim byli? I czego dokonali?
Macie rację trzeba edukować, a nie wyzywać się od lewaków. Ta strona nie powinna wchodzić w politykę. TYLKO WIDZEW

Mądrze napisane.

Bardzo mądre i wyważone słowa. Mam taką prośbę- kibicu, zanim zaczniesz innego człowieka wyzywać od lewaków, faszystów, pseudopatriotów itp., zastanów się czy robiąc to nie stajesz się zwykłym, niedouczonym i zakompleksionym hejterem. Precz z polityką na stadionach.

Pierdolisz – zobacz sobie oprawy meczowe Lecha, Legii, Zagłębia, Koron ,Lechii to patrioci Polscy – TYKO WIDZEW RTS!!!!!!

Jak łączycie patriotyzm ,historię, miłość do Ojczyzny, Naszego Kraju z polityką to Wam gratuluję podejścia i płytkiego rozumowania.Najpierw należało by mieć w ręku tę książkę..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress