Widzew – Ruch (składy i zmiana godziny)

15 lipca 2017, 16:11 | Autor:

Wiemy już, w jakich składach zaczną dzisiejszy sparingowy „Mecz przyjaźni” drużyny Widzewa i Ruchu. W jedenastce łodzian oglądać będziemy m.in. Bartłomieja RakowskiegoDaniela Świderskiego i Michała Millera.

Na ławce usiedli za to testowani Krzysztof Wojciechowski czy Mateusz Ostaszewski.

Nie wystąpi m.in. Sebastian Olczak, który dostał zgodę sztabu szkoleniowego na opuszczenie zgrupowania. Nie chodzi jednak o żaden uraz czy transfer, a sprawy rodzinne. W kadrze zabrakło też Aleksandra Kwieka.

Jak podaje serwis niebiescy.pl godzina sparingu została przesunięta na 17.30. Drużyna Ruchu utknęła w korku i do Nieborowa dojedzie z niewielkim opóźnieniem. Bez zmian zapraszamy jednak na tradycyjną relację ze sparingu na WTM!

Składy na mecz:

Widzew: Wolański – Kozłowski, Zieleniecki, Sylwestrzak, Rakowski, Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka, Świderski, Miller.

Rezerwowi: Humerski, Reszka, Brochocki, Rodak, Wojciechowski, Okuniewicz, Tlaga, Kostkowski, Baran, Broniszewski, Ostaszewski, Kamiński, Niedziela.

Ruch: Hrdlička – Komornicki, Pazio, Trojak, Czajkowski, Starzyński, Przybecki, Walski, Nowak, Słoma – Arak.

Rezerwowi: Bankov, Peszek, Balicki, Chołownia, Lewandowski, Małkowski, Mello, Nowak, Posinovič, Rutkowski, Siedlik, Sikora, Zawal.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress