400 złotych dzięki licytacjom dla Patryka!

26 czerwca 2021, 11:00 | Autor:

W środowy wieczór zakończyły się kolejne licytacje dwóch ciekawych gadżetów związanych z Widzewem Łódź, z których dochód przekazany zostanie na rzecz walczącego o powrót do zdrowia Patryka Kabzińskiego! Dzięki nim udało się uzyskać łączną kwotę 400 złotych!

Przypomnijmy, że tym razem do zdobycia były podświetlany obraz „Serca Łodzi” o wymiarach 23,5×28,5 cm, a także piłka z oryginalnymi podpisami Łukasza Masłowskiego, Daniela Mąki i Macieja Terleckiego, które przekazane zostały przez przedstawicieli Widzewskiej Emigracji (więcej informacji W TYM MIEJSCU). Zwycięzcami okazali się Tomasz Kaleta oraz Katarzyna Kocięba – serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pomoc!

Dziewiętnastoletni Patryk jest jedną z zaledwie czterech osób w Polsce zmagających się z duplikacją genu MECP2. Jego ciało niszczy nieuleczalna choroba, a stan zdrowia poprawić mogą tylko drogie lekarstwa oraz rehabilitacja. Niestety, przyjmowane leki zniszczyły uzębienie chłopca, które teraz wymaga bardzo kosztownego zabiegu. Pomocy udzielić można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x