Kto będzie asystentem Niedźwiedzia?

26 czerwca 2021, 17:25 | Autor:

Za niespełna czterdzieści osiem godzin piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Wtedy też Janusz Niedźwiedź poprowadzi swój pierwszy trening w roli szkoleniowca czterokrotnego mistrza Polski. Wiemy już, kto będzie mu pomagać.

Jak poinformował portal Widzew24.pl, asystentem opiekuna czerwono-biało-czerwonych ma zostać Karol Szweda. Nie jest to wielkie zaskoczenie, bo o tej osobie spekulowało się już jakiś czas temu. 40-latek zna się z Niedźwiedziem z czasów wspólnej gry w rezerwach Amiki Wronki, a później pomagał mu podczas pracy w Stali Rzeszów. W ostatnim czasie pełnił rolę drugiego trenera Stomilu Olsztyn, z którego odszedł na początku kwietnia.

Oprócz Szwedy, do sztabu prawdopodobnie będzie też włączony inny były współpracownik trenera, tym razem z Podhala Nowy Targ, choć w przytaczanym artykule nie został on wymieniony z nazwiska. Reszta obsady powinna pozostać bez większych zmian. Pod małym znakiem zapytania stoi jedynie obecność Kamila Migdała, drobnej modyfikacji może też ulec skład ekipy medycznej – klub niedawno poszukiwał bowiem nowego fizjoterapeuty.

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
19
0
Would love your thoughts, please comment.x