A jednak! Dziewięć tysięcy kibiców na dzisiejszym meczu!

25 lipca 2020, 14:04 | Autor:

Kapitalne wieści dotarły do nas przed chwilą! Jak poinformowała oficjalna witryna klubowa, podczas meczu ze Zniczem Pruszków na trybunach „Serca Łodzi” będzie się mogło jednak pojawić dziewięć tysięcy kibiców!

Przypomnijmy, że od dziś obowiązuje rozporządzenie Rady Ministrów, które podwyższa limit publiczności na obiektach sportowych do pięćdziesięciu procent. Zostało ono jednak opublikowane dopiero wczoraj po południu, gdy wszystkie urzędy były już zamknięte. Wydawało się zatem, że nie ma szans, by w terminie uzyskać zgody na wpuszczenie większej liczby fanów już na spotkanie ze Zniczem.

Stało się jednak inaczej! „Dzięki staraniom zarządu klubu, zebraniu wszelkich niezbędnych informacji i wykładni formalno-prawnych, a także otwartości władz miasta, z Panią Prezydent Hanną Zdanowską i Panią Wiceprezydent Joanną Skrzydlewską na czele oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, w sobotę w godzinach południowych udało się uzyskać zgodę na organizację meczu ze Zniczem przy udziale 50 procent publiczności” – czytamy zamieszczonym na widzew.com w komunikacie klubu.

Oznacza to, że wszyscy posiadacze karnetów, którzy aplikowali o miejsce na mecz ze Zniczem, a nie udało im się go otrzymać, będą jednak mogli stawić się na stadionie. Odpowiednie wejściówki wkrótce powinny pojawić się na ich kontach w systemie biletowym. Reszta puli zostanie przeznaczona do otwartej sprzedaży, która wystartowała już TUTAJ. Kasy biletowe będą dziś nieczynne!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress