Dziś wieczorem wielki finał quizu #1z16!

9 maja 2020, 11:41 | Autor:

To już ostatni dzień organizowanego przez TVP Sport #1z16 Ekstraquizu! W wielkim finale zabawy o końcowy triumf powalczą reprezentujący łódzki Widzew Łukasz Turzyniecki oraz Dariusz Pawłowski z Górnika Zabrze.

Półfinałowe starcie prawego obrońcy RTS przyniosło wiele emocji, ale szczęśliwie zakończyło się jego triumfem nad Rafałem Boguskim z Wisły Kraków. Do wyłonienia zwycięzcy była jednak potrzebna dogrywka! Bardzo wyrównany był również pojedynek Pawłowskiego z Cezarym Stefańczykiem z Wisły Płock – zawodnik Górnika wygrał 7:6 i zapewnił sobie miejsce w finale.

Dzisiaj obaj piłkarze zmierzą się na dystansie sześciu standardowych pytań z wiedzy o polskiej piłce nożnej, ale łączna liczba zagadek powiększona zostanie o dwie dodatkowe, które zadawane będą przez sędziego Szymona Marciniaka i ekspertów. Kto więcej razy odpowie poprawnie, ten zostanie mistrzem quizu!

Starcie Widzewa z Górnikiem rozpocznie się punktualnie o 19:00. Będzie je można obejrzeć na stronie internetowej tvpsport.pl, na Facebooku stacji, w aplikacji mobilnej, a także na kanale na YouTube TUTAJ. Retransmisja odbędzie się w niedzielę, o godzinie 12:00, już bezpośrednio na antenie TVP Sport.

Foto: TVP Sport

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztofpiastòw
4 lat temu

Dotąd nie interesowało mnie to, ale widzę skład extraklapowy, tylko My jakby 2 klasy rozgrywkowe niżej.
Kogo z 16 brakuje z ex. bo nie ogarniam.,.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x