Nowy sezon rusza już za miesiąc. Wcześniej Puchar Polski
26 lipca 2020, 10:52 | Autor: Kamil
Wczoraj dla piłkarzy Widzewa zakończył się sezon 2019/2020. Tym razem letnia przerwa będzie jednak wyjątkowo krótka, bo nowe rozgrywki rozpoczną się za nieco ponad miesiąc. Wcześniej odbędą się jeszcze mecze Pucharu Polski.
Widzewiacy wrócą do gry za trzy tygodnie – pomiędzy 13 a 16 sierpnia, bo właśnie na ten termin zaplanowano starcia 1/32 finału PP. Na razie nie wiemy jednak, kiedy będzie miało miejsce losowanie par, nie znamy też pełnej stawki uczestników, bo wciąż nie zostały zakończone wszystkie pucharowe rozgrywki na szczeblu wojewódzkim.
Weekend po Pucharze Polski będzie wolny, a pierwsza kolejka I ligi odbędzie się 29-30 sierpnia. W planach są trzydzieści cztery serie gier – ostatnia 12-13 czerwca przyszłego roku. Później – 16 i 20 czerwca – rozegrane zostaną jeszcze baraże o awans do Ekstraklasy, w takim samym kształcie, jak obecnie.
Jak dokładnie będą wyglądać przygotowania piłkarzy Widzewa do kolejnego sezonu, powinniśmy przekonać się w najbliższych dniach.







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
Lech Poznań
Wisła Płock
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Korona Kielce
Cracovia
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn