Ostatni pierwszoligowy wyjazd futsalistów

3 kwietnia 2022, 09:40 | Autor:

Jeszcze tylko dwa spotkania pozostały futsalistom Widzewa Łódź do zakończenia sezonu. Dzisiaj czeka ich z kolei ostatni pierwszoligowy wyjazd. Mający już pewny awans do Ekstraklasy podopieczni Marcina Stanisławskiego mierzyć się będą w nim z Dragonem Bojano i na pewno będą chcieli wygrać pierwszy raz od miesiąca.

Widzewiacy zapewnili sobie promocję na najwyższy szczebel już na pięć kolejek przed końcem, dzięki pokonaniu Futbalo Białystok, ale później ciśnienie ewidentnie z nich mocno zeszło. Dość powiedzieć, że mający do tej pory na swoim koncie komplet zwycięstw czerwono-biało-czerwoni, zdobyli tylko dwa punkty w trzech meczach. Dzisiaj będą więc chcieli się przełamać, by na finiszu rozgrywek dać swoim kibicom jeszcze trochę powodów do radości i zadowolenia.

Ponieważ poprzedni weekend był dla podopiecznych trenera Stanisławskiego wolny, dostali tydzień odpoczynku, żeby zregenerować siły i przewietrzyć głowy. Po powrocie do treningów, dołączyli do nich dwaj zawodnicy z Ukrainy, ale na razie nie zostali potwierdzeni do gry, więc na razie na parkiecie będziemy ich mogli zobaczyć. Łodzianie będą więc musieli sobie poradzić w dotychczasowym składzie, a naprzeciw nich staną gracze z Bojana, którzy w tabeli zajmują siódme miejsce i nie walczą już o nic. Na lidera z pewnością zmobilizują się jednak podwójnie.

Mecz pomiędzy Dragonem Bojano a Widzewem Łódź rozpocznie się o godzinie 17:00 w hali sportowej przy ul. Józefa Wybickiego w kaszubskim Bojanie. Wszystko wskazuje na to, że bezpośrednia transmisja z niego będzie dostępna na oficjalnej stronie gospodarzy na FacebookuTUTAJ. Relację tekstową z tego pojedynku opublikujemy też na łamach WTM.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x