Ostatnie godziny głosowania w ŁBO

29 października 2021, 19:10 | Autor:

Od początku października trwa głosowanie w dziewiątej edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jeżeli ktoś nie oddał jeszcze swojego głosu, a zamierza to zrobić, to musi się bardzo pospieszyć, bo taką możliwość będzie miał tylko do końca dnia. Przypomnijmy, że w stawce jest inicjatywa związana stricte z Widzewem Łódź.

Projekt pod numerem W124SW i nazwą „W cieniu Serca Łodzi – ciąg ławek oraz szpaler drzew przy Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138” zakłada zorganizowanie obok „Serca Łodzi”, pomiędzy stadionem a ulicą, dwóch szeregów ławek zwróconych do siebie frontem, uzupełnionych szpalerami drzew oraz krzewów. Celem tej inicjatywy jest stworzenie przestrzeni przyjaznej dla mieszkańców Łodzi i Starego Widzewa.

Jak można głosować? Teraz już tylko internetowo. Upoważniony jest do tego każdy mieszkaniec Łodzi (meldunek nie jest konieczny, głosy mogą oddawać osoby niepełnoletnie), który może wskazać maksymalnie pięć projektów osiedlowych (z nie więcej niż dwóch osiedli) i pięć projektów ponadosiedlowych. Widzewska inicjatywa podlega pod osiedle Stary Widzew.

Głosowanie w Łódzkim Budżecie Obywatelskim trwa do piątku, 29 października, do godziny 23:59 – czyli tylko do końca dnia. Jeżeli ktoś jeszcze nie wziął w nim udziału, zachęcamy do jak najszybszego tego zrobienia. Co ważne, przy oddawaniu głosy niezbędne będzie podanie kodu weryfikacyjnego – przesłanego na telefon. Wszystko odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x