Panattoni sponsorem strategicznym Akademii Widzewa!

10 grudnia 2021, 23:30 | Autor:

W najbliższą środę odbędzie się zapowiadana konferencja prasowa dotycząca pozyskania przez Widzew Łódź sponsora strategicznego. Z informacji rozesłanej dziś do dziennikarzy wiemy już, że chodzi tu o firmę Panattoni, która zacznie wspierać akademię łódzkiego klubu!

Panattoni jest deweloperem powierzchni przemysłowych i magazynowych, a działalność prowadzi w Europie oraz Ameryce Północnej. Od 2005 roku funkcjonuje w Polsce, gdzie znajduje się zresztą siedziba główna jej europejskiej filii. Na starym kontynencie spółka zrealizowała przedsięwzięcia o powierzchni ponad dziesięciu milionów metrów kwadratowych, w 2020 roku czwarty raz z rzędu została też uznana największym deweloperem w Europie.

Teraz ten gigant wesprze Akademię Widzewa, bo został jej sponsorem strategicznym! O szczegółach współpracy dowiemy się w środę, podczas konferencji prasowej – wezmą w niej udział właściciel Tomasz Stamirowski, zarząd w osobach Mateusza Dróżdża i Michała Rydza, prezes firmy Robert Dobrzycki oraz Marcin Lefik z OSK „Tylko Widzew”.

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
47
0
Would love your thoughts, please comment.x