Pierwsza porażka TMRF Widzew

26 września 2015, 18:06 | Autor:

TMRF

Drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego po raz piąty wybiegła dziś na boisko A Klasy. Tym razem podopieczni Macieja Malesy nie zdołali jednak uniknąć porażki. Lepszym zespołem okazała się Pogoń, która zwyciężyła w Rogowie 1:0.

Dla widzewiaków, którzy do dzisiejszego meczu przystępowała z pozycji wicelidera, była to dopiero pierwsza przegrana w sezonie. Pierwsza połowa sobotniego spotkania była wyrównana i piłkarze zeszli na przerwę z bezbramkowym remisem. Po zmianie stron nieco skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy wygrali z TMRF 1:0.

Mecz obserwowało ok. 250 kibiców Widzewa.

Pogoń Rogów – TMRF Widzew Łódź 1:0 (0:0)