Ravas uprawniony do gry

1 kwietnia 2022, 21:40 | Autor:

Było trochę nerwowości, ale wszystko udało się załatwić w terminie! Jak poinformował przed chwilą na Twitterze prezes Mateusz Dróżdż, do gry uprawniony został bowiem Henrich Ravas! Dzięki temu, słowacki bramkarz będzie mógł zagrać w meczu z GKS Tychy.

Gdy dzisiaj do pierwszoligowej kadry Widzewa Łódź zgłoszony został Marcel Buczkowski, można było zastanawiać się, czy to nie na wypadek, gdyby nie udało się tego zrobić z byłym golkiperem FK Senica. W takim układzie, między słupkami stanąć musiałby niedoświadczony na tym poziomie Mateusz Ludwikowski, zaś Buczkowski zasiadłby na ławce rezerwowych.

Na szczęście wszystkich formalności udało się dziś dopełnić, dzięki czemu to Ravas będzie „jedynką” w starciu z tyszanami. „Henrich Ravas uprawiony do gry. Olbrzymie podziękowania dla Zbigniewa Bońka, Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubomira Guldana, a przede wszystkim pracowników PZPN odpowiedzialnych za TMS za pomoc” – napisał prezes.

Kadra Widzewa w systemie Extranet:

Bramkarze
Marcel Buczkowski, Mateusz Ludwikowski, Henrich Ravas, Konrad Reszka, Jakub Wrąbel

Obrońcy
Tomasz Dejewski, Radosław Gołębiowski, Michał Grudniewski*, Martin Kreuzriegler, Krystian Nowak, Fabio Nunes, Dawid Owczarek, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna, Paweł Zieliński

Pomocnicy
Karol Danielak, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Patryk Lipski, Mateusz Michalski, Kristoffer Normann Hansen, Patryk Mucha, Bartłomiej Pawłowski, Ernest Terpiłowski, Filip Zawadzki

Napastnicy
Bartosz Guzdek, Przemysław Kita, Mattia Montini, Daniel Villanueva

* piłkarz przesunięty do rezerw

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x