Rewanż z Drukarzem jednak w sobotę

25 czerwca 2021, 10:43 | Autor:

Dzięki środowemu zwycięstwu nad Drukarzem Warszawa, juniorzy młodsi Widzewa Łódź bardzo przybliżyli się do awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Podopieczni Łukasza Jonczyka muszą teraz utrzymać tę przewagę w rewanżu. Zmienił się jednak jego termin.

Początkowo widzewiacy mieli podejmować stołeczną ekipę w niedzielę, lecz ostatecznie spotkanie rozegrane zostanie dzień wcześniej. W sobotę pierwszy gwizdek sędziego na Łodziance usłyszymy o godzinie 18:00. Przypomnijmy, że w Warszawie czerwono-biało-czerwoni wygrali 2:0, więc przed rewanżowym starciem są w naprawdę korzystnej sytuacji.

Z uwagi na przełożenie terminu potyczki juniorów młodszych, zmieniły się nasze redakcyjne plany. Nie będziemy niestety w stanie przeprowadzić Relacji LIVE z toczonego o podobnej porze (sobota, godz. 17:00) wyjazdowego pojedynku drugiego zespołu Widzewa z Włókniarzem Pabianice. Braki nadrobimy tak szybko, jak będzie to możliwe. Przepraszamy!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AndrzeJ
2 lat temu

Dobrze, że wybraliście ten mecz. Dużo ważniejszy, chociaż mniej medialny.
Brakuje BARDZO aktualnych tabel każdej drużyny na jakiejkolwiek stronie. Już nie mówię nawet, że na stronie oficjalnej bo to podstawa dobrego klubu. Ale nie liczę na to. To może na stronie kibicowskiej?
Jak gdzieś są i nie znalazłem to przepraszam. Chodzi o tabele każdej naszej drużyny, od U-7 do I zespołu.

Stev80
2 lat temu

A dlaczego na widzewskim stadionie nie można zagrać tego meczu? Nagroda dla młodych widzewiaków byłaby fantastyczna.

king
Odpowiedź do  Stev80
2 lat temu

dlatego ze pewnie operator nie pozwoli grac po sezonie…

Marcin
2 lat temu

Powodzenia !!!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x