Trzech nowych trenerów w I lidze

25 czerwca 2021, 12:48 | Autor:

Karuzela trenerska w I lidze wciąż się kręci. Kluby zaplecza Ekstraklasy powoli szykują się do rozpoczęcia przygotowań do rundy jesiennej, więc kompletują skład pionów sportowych. W tym tygodniu poznaliśmy nazwiska trzech nowych szkoleniowców drugiego szczebla.

Tuż po nieudanej kampanii barażowej, na zmianę na ławce zdecydowali się przy al. Unii. Wymuszoną, bo z powodu braku odpowiedniej licencji drużyny biało-czerwono-białych nie mógł dłużej prowadzić Marcin Pogorzała. Jego miejsce zajął Kibu Vicuna, który najbardziej zapadł w pamięć z pracy w Legii Warszawa. Ostatnio Hiszpan był trenerem w Indiach.

Nowego opiekuna wybrali również włodarze Stomilu Olsztyn. Tak jak można się było spodziewać, postanowiono zrezygnować z usług Piotra Kleczparka, a zamiast niego postawiono na kojarzonego głównie z Bytovią Bytów Adriana Stawskiego (na zdjęciu). Teraz łączony z Widzewem Łódź 42-latek będzie mógł spróbować sił w innym miejscu.

Dzisiaj nazwisko następcy Janusza Niedźwiedzia zdradził z kolei Górnik Polkowice. Dowiedzieliśmy się, że w najbliższym sezonie zespołem beniaminka I ligi zarządzać będzie Paweł Barylski, w ostatnich latach związany przede wszystkim ze Śląskiem Wrocław.

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
16
0
Would love your thoughts, please comment.x