Widzew bez zgody na imprezę masową. Do piątku czas na poprawki

24 lipca 2019, 08:34 | Autor:

Tak jak już wcześniej pisaliśmy, wczoraj na stadionie Widzewa miała miejsce wizytacja policji, której opinia jest decydująca dla wydania przez władze miasta zgody o organizacji imprezy masowej. Niestety, nie wypadła ona pozytywnie.

Jak informuje „Wyborcza”, służby mundurowe negatywnie oceniły możliwość dopuszczenia obiektu do rozgrywek II ligi. Zastrzeżenia dotyczą między innymi siatki odgradzającej sektor gości od reszty trybun, a także niedziałających kamer monitoringu.

Całe szczęście, funkcjonariusze dali dwa dni na to, by dokonać wszelkich niezbędnych poprawek. Policja ponownie zwizytuje obiekt przy al. Piłsudskiego w piątek. Jeżeli wtedy opinia znów będzie negatywna, pociągnie to za sobą dalsze konsekwencje.

Przypomnijmy, że po zakończeniu poprzedniego sezonu na stadionie Widzewa dokonano wielu modyfikacji, związanych z Mistrzostwami Świata do lat 20, m.in. zdemontowano bariery pomiędzy sektorami. Niestety, firma odpowiedzialna za powrót do poprzedniego stanu nie zdążyła dokonać wszystkich korekt na czas.

Jak udało się ustalić WTM, Miejska Arena Kultury i Sportu zobowiązała się naprawić wszelkie niedogodności do piątku, do godziny 11.

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x