Z jakimi numerami zagrają widzewiacy?

24 lipca 2019, 15:03 | Autor:

W środę na stadionie Widzewa odbyła się sesja fotograficzna drużyny i sztabu szkoleniowego przed nowym sezonem. Zawodnicy zaprezentowali się w niej w nowych strojach, które zostały przydzielone im indywidualnie.

Dzięki temu wiadomo, jakie numery będą nosić piłkarze Marcina Kaczmarka w rozpoczynających się w sobotę rozgrywkach. Okazuje się, że kilku graczy, którzy zostali w kadrze, postanowiło dokonać zmiany. Marcel Pięczek, który dotąd grał z numerem 22, wybrał „szóstkę”, a Michael Ameyaw, który występował z numerem 29, przejął „siódemkę” po Mateuszu Michalskim. Numer po Dario Kristo wziął natomiast Konrad Gutowski, a Rafał Wolsztyński po Kacprze Falonie. 

Wiadomo także, jakie numery nosić będą nowi widzewiacy. Zgodnie z wcześniejszymi domysłami, „dziewiątka” została zarezerwowana dla Marcina Robaka. Wojciech Pawłowski wybrał numer 24, Sebastian Rudol nr 4, a Christopher Mandiangu nr 20. Pełną listę numerów znajdziecie poniżej. Została ona opublikowana (wraz z obszerną galerią) przez „Dziennik Łódzki”. To jedyne medium, jakie zaproszono na sesję…

Tradycyjnie piłkarze nie mieli możliwości użycia numerów 11 i 12. Pierwszy zastrzeżony jest dla ŚP. Włodzimierza Smolarka, a drugi dla kibiców Widzewa.

Lista numerów piłkarzy w sezonie 2019/2020:

4. Sebastian Rudol
5. Marcel Gąsior
6. Marcel Pięczek
7. Michael Ameyaw
8. Adam Radwański
9. Marcin Robak
10. Rafał Wolsztyński
14. Konrad Gutowski
16. Bartłomiej Poczobut
18. Daniel Mąka
20. Christopher Mandiangu
21. Patryk Wolański
24. Wojciech Pawłowski
25. Łukasz Turzyniecki
26. Łukasz Zejdler
27. Daniel Tanżyna
30. Mikołaj Gibas
34. Marcel Stefaniak
93. Przemysław Kita
95. Sebastian Zieleniecki
99. Jakub Mikołajczak

Wytłuszczoną czcionką nowi piłkarze.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
20
0
Would love your thoughts, please comment.x