Zbiórka na obiektyw sportowy dla naszego fotografa!

24 lipca 2019, 18:04 | Autor:

Od prawie dziesięciu lat na WTM oglądać możecie filmy i zdjęcia, których autorem jest Sebastian Zawalski. Aby ich poziom jeszcze się zwiększył, nasz fotograf zdecydował się uruchomić zbiórkę, środki z której przeznaczone zostaną na zakup obiektywu sportowego.

Sebastian dołączył do naszej ekipy w 2010 roku. Początkowo zajmował się nagrywaniem filmików z dopingu, później jednak przekwalifikował się głównie na robienie zdjęć. W każdym sezonie pokonuje za Widzewem tysiące kilometrów, by choć częściowo przybliżyć Wam atmosferę meczów łódzkiego klubu.

Ponieważ jednak wszyscy członkowie redakcji WTM działają non-profit, trudno jest zebrać fundusze, które pozwoliłby na rozwój pasji, a jednocześnie podniesienie poziomu zdjęć. W związku z tym, Sebastian postanowił uruchomić zbiórkę pieniędzy na zakup specjalnego, sportowego obiektywu.

Wszelkie informacje na temat zbiórki znaleźć można po kliknięciu w poniższy banner. Gorąco zachęcamy do wsparcia inicjatywy choćby najmniejszą kwotą! W imieniu całej ekipy WTMDZIĘKUJEMY!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
45
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x