Już jutro prezentacja drużyny!
24 lipca 2019, 14:28 | Autor: KamilZa trzy dni piłkarze Widzewa rozpoczną nowy sezon II ligi. Zanim jednak w sobotnie popołudnie wybiegną na boisko w Wejherowie, zaprezentują się jeszcze kibicom. Wiemy już, kiedy i gdzie się to stanie!
Prezentacja odbędzie się w czwartek, w Centralnym Muzeum Włókiennictwa przy ul. Piotrkowskiej 282 w Łodzi. To właśnie w „Białej Fabryce” nagrywany był klip, przedstawiający nowe koszulki łodzian. Wydarzenie będzie więc utrzymane w bardzo podobnym klimacie.
Jak czytamy na widzew.com, start prezentacji przewidziano na godzinę 20:00. Bramy muzeum będą otwarte jednak już od 19:10. Wstęp będzie darmowy, a dla kibiców, którzy zdecydują się uczestniczyć w imprezie, przewidziano wiele atrakcji.
Prezentację Widzewa przed sezonem 2019/2020 poprowadzi Marcin Tarociński.