Widzew – Legia (foto) cz. II
13 sierpnia 2022, 13:30 | Autor: WojtekZapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęciowej z piątkowego spotkania piątej kolejki Ekstraklasy między Widzewem Łódź a Legią Warszawa. Zespół Janusza Niedźwiedzia spisał się zbyt słabo i, w ligowym klasyku, przegrał ze stołecznym przeciwnikiem 1:2.
Autor: Wojtek
Kliknij, aby przejść do galerii





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Terminarz mamy po wuju . Nikt z tych co przyszli nas nie wzmocnił…..tak przez duże W. Ja rozumiem prezesa że żadnych kominów. Ale tak się nie da.Nikt solidny za czapkę śliwek nie przyjdzie. I tak długów nie będzie…….ale e klapy też.
Zamiast tego Starzyńskiego, to my potrzebujemy ze 2 takich coś jak Piotr Wlazło którzy jak to się mówi nie pier… ą się w tańcu zawalczy nie odpuści i huknie z dystansu i będzie z tego efekt (taka specyfika ligi) . Na samych pykaczach daleko nie zajedziemy bo nas nie stać obecnie żeby grać ładnie i efektywnie. Do pola karnego to jakoś idzie ale potem nie ma konkretów. Nasi nie umieją strzelać sprzed pola karnego może trochę Letniowski i Lipski. I podobnego środkowego obrońce, który ich przypilnuje. Ps. Widzew mogłby się zainteresować Kasolikiem z Ruchu ciekawy zawodnik.
Ale jest nadzieja,że utrzymamy się z budżetem 20 mln,reszta do skarpety
Najważniejsze to się utrzymać i ciułać pkt.
Pod to taktykę obrać!
Mina prezesa mówi wszystko. K… a muszę wydać kasę na wzmocnienia.
Świetne zdjęcie z bramkarzem i z Jordim dokładnie pokazuje jak nas marciniak przekręcił. Jeśli to nie jest faul to co to jest.