Puszcza – Widzew (bramka)

2 października 2021, 16:45 | Autor:

Tylko jedna bramka padła w dzisiejszym spotkaniu I ligi pomiędzy Puszczą Niepołomice a Widzewem Łódź. W pierwszej połowie wynik otworzył, a jednocześnie go ustalił Krystian Nowak, zapewniając czerwono-biało-czerwonym bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo 1:0.

Stacja Polsat Sport przygotowała już zapis tego gola. Materiał można obejrzeć poniżej.

Odpowiedź do  Sławek

To raczej Juras chciał „z baśki” komuś przy… ać, RAZ niby ma pod metr-90, ale agresywny nie jest.

Robson

Należeć to możesz np. do koła wędkarskiego, ale nie oznacza to, że już jesz rybę;)

Bohdan

Najważniejsze 3 punkty, ale mocno wisiały na włosku. Zwycięstwo zawdzięczamy fantastycznej postawie Wrąbla w bramce. Nie wyciągnięto wniosków choćby z meczu w tychach lub nie potrafiono tych wniosków zrealizować na boisku.
Najważniejsze bardzo cenne i ważne zwycięstwo, choć osiągnięte na sporym farcie.

Darek
Odpowiedź do  Bohdan

Nowu słaba II połowa na wyjeździe. Pachniało remisem. Coś jest nie tak z tymi końcówkami meczów wyjazdowych. Jakbyśmy tracili kontrolę albo koncentrację.

Wiesiek z Wiśniowej Góry

Trenerze, jesteś inteligentny gość… na siłę Tomczyka nie dawaj do ataku. Przesuń Go do pomocy na wahadlowego.
Jest szybki, zwrotny. Niech dogrywa piłki napastnikom.

kyno
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry

Może to jest i jakiś pomysł, Z Piszczka zrobiono dobrego obrońcę

RedMan

Trener inteligentny ale Tomczyk tak średnio, rozgrywającego z niego nie zrobisz. No i do tego też potrzeba silnej psychiki jak i do wykańczania akcji. Chłopak się za szybko gotuje i tyle. Samo klepanie go po plecach i wiara że odpali nic nie da.

Rob

Piękne uderzenie! Brawo Krystian i czekamy na więcej!:)

slawo

Wiecie może co za ch..j mederuje portal 90 .. n
Co byn tam nie napisał dotyczące lub promujące nasz Widzew to frendzel banuje i nie zamieszcza !!!
Nie wiem czy nie trolowac tego ćwoka ??

Aro
Odpowiedź do  slawo

Przecież to pejsy prowadzą ten portal. Nawet utworzenie naszego Widzewa przekłamali

Kamil Ż
Odpowiedź do  Aro

Nie pejsy tylko cwele

Wiktorio

Dopisać 3 punkty i zapomnieć,taki był ten mecz .Krystian oczywiście gratulacje, pewny punkt drużyny, należało mu się bo w każdym meczu szuka strzałów głową,w defensywie też nie mam nic do zarzucenia.Brawo