Ruszyła sprzedaż biletów na finał wojewódzkiego PP
30 maja 2026, 12:44 | Autor: Bercik
Już 6 czerwca o godzinie 17:30 na murawę „Serca Łodzi” wybiegną drużyny Widzewa II Łódź i Pelikana Łowicz, które walczyć będą w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Ruszyła już sprzedaż biletów na ten ciekawie zapowiadający się mecz!
Dla fanów gospodarzy otwarta zostanie trybuna A. Wejściówki kosztować będą 20 złotych na sektory A1, A2, A3, A4, A9, A10, A11 i A12 oraz 30 złotych na sektory A5, A6, A7 i A8. Przewidziano zniżki dla kategorii wiekowych U-18 (bilety w cenie 10/15 zł) i U-13 (bilety w cenie 5/7,5 zł). Wejściówki można nabywać za pośrednictwem strony internetowej klubu TUTAJ.
Przypomnijmy, że stawką meczu będzie nie tylko wygrana w wojewódzkim Pucharze Polski, ale również awans na centralny szczebel rozgrywek, co ostatnio rezerwom udało się w 2001 roku. Teraz podopieczni Pawła Ściebury staną więc przed olbrzymią szansą na nawiązanie do tamtego osiągnięcia! Warto zatem pojawić się na trybunach i spróbować ich wesprzeć.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jeszcze nigdy nie było zorganizowanego dopingu dla rezerw… wygrali 4 lige, utrzymali sie w 3 lidze i wygrali z Legią!…przyjde podziękować za to, że dali radę :-)
Jak to nigdy? A na meczu z RKS-em Radomsko również w finale wojewódzkiego PP?
Obstawiam ,ze z Łowicza będzie kiboli dużo. Przyjdę tez
Byłem nie jeden raz na meczu rezerw w tym sezonie.Nie raz ich gra i wyniki podnosiły na duchu przy mizerii seniorów.Na tym meczu też się pojawię.
Co za mądry organizuje mecz prawie równocześnie z finałem ligi mistrzów
Ale ty jesteś pewien tego co piszesz??? A może przestań przy tym pić?
Co proszę???
Orientuje się ktoś dlaczego są w sprzedaży bilety tylko na trybunę A? Myślicie czy jak się wyprzedadzą miejsca na A to dołożą kolejne trybuny?
Otworzą wszystkie trybuny plus 900 dla przyjezdnych
Pelikana kibice przyjadą czy nie
Przyjedziemy około 300
dużo biletów sprzedaliśmy??? podbijamy mocno temat zeby publika była?
Na teraz zostało jeszcze do kupienia 1760 biletów.
Na razie tylko trybuna A w sprzedaży.
Myślę że już nie dołożą do sprzedaży kolejnych trybun.
Może gdyby się z dnia na dzień wyprzedały to dołożyliby kolejne trybuny. Sprzedaż ruszyła w piątek 29 maja.