Ruszyła sprzedaż biletów na finał wojewódzkiego PP

30 maja 2026, 12:44 | Autor:

Już 6 czerwca o godzinie 17:30 na murawę „Serca Łodzi” wybiegną drużyny Widzewa II Łódź i Pelikana Łowicz, które walczyć będą w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Ruszyła już sprzedaż biletów na ten ciekawie zapowiadający się mecz!

Dla fanów gospodarzy otwarta zostanie trybuna A. Wejściówki kosztować będą 20 złotych na sektory A1, A2, A3, A4, A9, A10, A11 i A12 oraz 30 złotych na sektory A5, A6, A7 i A8. Przewidziano zniżki dla kategorii wiekowych U-18 (bilety w cenie 10/15 zł) i U-13 (bilety w cenie 5/7,5 zł). Wejściówki można nabywać za pośrednictwem strony internetowej klubu TUTAJ.

Przypomnijmy, że stawką meczu będzie nie tylko wygrana w wojewódzkim Pucharze Polski, ale również awans na centralny szczebel rozgrywek, co ostatnio rezerwom udało się w 2001 roku. Teraz podopieczni Pawła Ściebury staną więc przed olbrzymią szansą na nawiązanie do tamtego osiągnięcia! Warto zatem pojawić się na trybunach i spróbować ich wesprzeć.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
robert
17 dni temu

Jeszcze nigdy nie było zorganizowanego dopingu dla rezerw… wygrali 4 lige, utrzymali sie w 3 lidze i wygrali z Legią!…przyjde podziękować za to, że dali radę :-)

xxx
Odpowiedź do  robert
17 dni temu

Jak to nigdy? A na meczu z RKS-em Radomsko również w finale wojewódzkiego PP?

łysy
17 dni temu

Obstawiam ,ze z Łowicza będzie kiboli dużo. Przyjdę tez

Kibic Widzewa
17 dni temu

Byłem nie jeden raz na meczu rezerw w tym sezonie.Nie raz ich gra i wyniki podnosiły na duchu przy mizerii seniorów.Na tym meczu też się pojawię.

Stach
17 dni temu

Co za mądry organizuje mecz prawie równocześnie z finałem ligi mistrzów

Piotrek K.
Odpowiedź do  Stach
17 dni temu

Ale ty jesteś pewien tego co piszesz??? A może przestań przy tym pić?

Kamil.RTS
Odpowiedź do  Piotrek K.
17 dni temu
Olej rzepakowy
Odpowiedź do  Stach
17 dni temu

Co proszę???

Dominik
17 dni temu

Orientuje się ktoś dlaczego są w sprzedaży bilety tylko na trybunę A? Myślicie czy jak się wyprzedadzą miejsca na A to dołożą kolejne trybuny?

Adam
Odpowiedź do  Dominik
16 dni temu

Otworzą wszystkie trybuny plus 900 dla przyjezdnych

Adam
16 dni temu

Pelikana kibice przyjadą czy nie

Rafcio
Odpowiedź do  Adam
16 dni temu

Przyjedziemy około 300

robert
14 dni temu

dużo biletów sprzedaliśmy??? podbijamy mocno temat zeby publika była?

Dominik
Odpowiedź do  robert
13 dni temu

Na teraz zostało jeszcze do kupienia 1760 biletów.
Na razie tylko trybuna A w sprzedaży.
Myślę że już nie dołożą do sprzedaży kolejnych trybun.

Może gdyby się z dnia na dzień wyprzedały to dołożyliby kolejne trybuny. Sprzedaż ruszyła w piątek 29 maja.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x