Widzew sprzątnął trenera sprzed nosa Jagiellonii?

30 lipca 2020, 17:53 | Autor:

Nowym szkoleniowcem Widzewa Łódź został dziś oficjalnie Enkeleid Dobi. Choć nazwisko Albańczyka nie należy do najgłośniejszych na karuzeli trenerskiej, wygląda na to, że nie tylko przy al. Piłsudskiego byli zainteresowani jego usługami!

Jak informuje dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, Piotr Wołosik, zatrudnić Dobiego chciała również… walcząca regularnie o najwyższe cele w Ekstraklasie Jagiellonia Białystok! „Białostoczanie kontaktowali się między innymi z Enkeleidem Dobim, który do niedawna prowadził drugoligowego Górnika Polkowice, ale 45-letni Albańczyk od wielu lat mieszkający w Polsce już był dogadany z Widzewem Łódź” – czytamy w artykule.

Były reprezentant Albanii miał zmienić Bułgara Iwajło Petewa, z którego usług nie są w stolicy Podlasia zadowoleni. Wiemy już jednak, że tak się nie stanie, bo Dobi został dziś zatrudniony jako szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych. Co ciekawe, stery w Jagiellonii przejmie najprawdopodobniej… Bogdan Zając, czyli trener, który jeszcze kilka tygodni temu wymieniany był jako główny kandydat do zastąpienia Marcina Kaczmarka.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress