Co z obecnym sztabem szkoleniowym? Na razie bez decyzji

30 lipca 2020, 16:08 | Autor:

Dziś trenerem Widzewa Łódź został oficjalnie ogłoszony Enkeleid Dobi, który zastąpił na tym stanowisku Marcina Kaczmarka. Nadal nie wiemy jednak, jak wyglądać będzie przyszłość obecnego sztabu szkoleniowego.

Przypomnijmy, że na razie z zespołem rozstał się jedynie pierwszy trener. Na swoich stanowiskach wciąż pozostają zatem jego dotychczasowy asystent Tomasz Włodarek, trener bramkarzy Mariusz Jabłoński, odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne Kamil Migdał, a także kierownik drużyny Marcin Pipczyński i cały sztab medyczny.

Trener Dobi spotka się teraz ze wszystkimi członkami sztabu i porozmawia z nimi o ich ewentualnej współpracy w klubie. „Trener jest przed spotkaniem z dotychczasowym sztabem. Zapoznają się, wymienią swoimi oczekiwaniami i możliwościami. Mamy w głowie jakieś pomysły, o czymś rozmawialiśmy, ale niczego nie przesądzamy. Chciałabym, żeby kompletny sztab wyszedł w poniedziałek do pracy – powiedziała dziś prezes Martyna Pajączek.

Pełny skład sztabu szkoleniowego powinien być więc znany najpóźniej w poniedziałek. Wcześniej, bo już jutro, powinniśmy poznać losy piłkarzy, których umowy z klubem dobiegają końca 31 lipca. „Jutro jest ostatni dzień obowiązywania kontraktów części zawodników. Wystosujemy jakiś komunikat na ten temat, żeby nie czekać do poniedziałku” – krótko skwitowała prezes Widzewa.

Więcej na temat zawodników, którzy najprawdopodobniej opuszczą tego lata al. Piłsudskiego pisaliśmy TUTAJ.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress