Dziś w południe konferencja prasowa. Na jaki temat?

30 lipca 2020, 10:15 | Autor:

W samo południe rozpocznie się dziś konferencja prasowa poświęcona w całości sprawom sportowym pierwszej drużyny Widzewa Łódź – poinformowała oficjalna witryna klubowa widzew.com. Czego się na niej dowiemy?

Nietrudno się domyślić, że głównym tematem konferencji będzie przedstawienie nowego trenera beniaminka I ligi. Zostanie nim oczywiście Enkeleid Dobi, który dziś oficjalnie pożegnał się z Górnikiem Polkowice. Teraz pochodzący z Albanii szkoleniowiec obejmie stery przy al. Piłsudskiego.

Co ciekawe, w zakończonej właśnie na WTM ankiecie to nie Dobi był faworytem kibiców. Większe poparcie zyskali Walter Pandiani, któremu ostatecznie podziękowano, a także Dariusz Skrzypczak, który sam zrezygnował ze starań o objęcie posady. Wierzymy jednak, że już wkrótce nowy szkoleniowiec swoją dobrą pracą przekona do siebie również tych bardziej sceptycznych fanów.

Który z łączonych z klubem trenerów byłby najlepszą opcją dla Widzewa?

  • Walter PANDIANI (46%, 461 Votes)
  • Dariusz SKRZYPCZAK (35%, 354 Votes)
  • Enkeleid DOBI (19%, 194 Votes)

Total Voters: 1 009

Loading ... Loading ...

Dzisiejsza konferencja prasowa rozpocznie się o godzinie 12:00, a jej przebieg będzie można śledzić za pośrednictwem klubowej telewizji Widzew TV.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress