Dziś w południe konferencja prasowa. Na jaki temat?

30 lipca 2020, 10:15 | Autor:

W samo południe rozpocznie się dziś konferencja prasowa poświęcona w całości sprawom sportowym pierwszej drużyny Widzewa Łódź – poinformowała oficjalna witryna klubowa widzew.com. Czego się na niej dowiemy?

Nietrudno się domyślić, że głównym tematem konferencji będzie przedstawienie nowego trenera beniaminka I ligi. Zostanie nim oczywiście Enkeleid Dobi, który dziś oficjalnie pożegnał się z Górnikiem Polkowice. Teraz pochodzący z Albanii szkoleniowiec obejmie stery przy al. Piłsudskiego.

Co ciekawe, w zakończonej właśnie na WTM ankiecie to nie Dobi był faworytem kibiców. Większe poparcie zyskali Walter Pandiani, któremu ostatecznie podziękowano, a także Dariusz Skrzypczak, który sam zrezygnował ze starań o objęcie posady. Wierzymy jednak, że już wkrótce nowy szkoleniowiec swoją dobrą pracą przekona do siebie również tych bardziej sceptycznych fanów.

Dziękujemy za głos.

Loading ... Loading ...

Dzisiejsza konferencja prasowa rozpocznie się o godzinie 12:00, a jej przebieg będzie można śledzić za pośrednictwem klubowej telewizji Widzew TV.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress