Zarząd Widzewa podziękował kibicom

28 maja 2023, 19:21 | Autor:

Dziś o godzinie 19:10 na oficjalnej witrynie widzew.com ukazał się otwarty list do kibiców oraz całej widzewskiej społeczności. Jego autorem jest Zarząd Widzewa, który podziękował fanom czterokrotnego mistrza Polski za wsparcie w tym trudnym sezonie na poziomie Ekstraklasy.

Poniżej prezentujemy treść listu zamieszczonego na stronie klubu:

Szanowni kibice, Widzewiacy!

Kończymy historyczny sezon w PKO BP Ekstraklasie, pierwszy po 8 latach od degradacji Klubu. Przyniósł nam wiele radości, emocji i meczów, w których wspólnie cieszyliśmy się z gry pierwszej drużyny.

Nie zabrakło też spotkań trudnych, w których zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie naszego dwunastego zawodnika. Wypełnialiście stadion bez względu na odległość do pokonania. Czuliśmy, że Razem Tworzymy Siłę.

Nasz dom, Serce Łodzi, stał się prawdziwą wizytówką całej naszej społeczności, która nareszcie mogła cieszyć się grą na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Udowodniliśmy, że jesteśmy nieodłącznym elementem polskiego futbolu.

Osobny akapit należy się sponsorom, partnerom i przyjaciołom Klubu, bez których nie udałoby się przejść drogi od IV ligi i dziś podejmować rywalizacji z najlepszymi w kraju.

Przed nami wiele pracy. Swoje mecze rozgrywają drużyny młodzieżowe, a niedługo rozpoczną się przygotowania do kolejnego, trudnego sezonu PKO BP Ekstraklasy. W imieniu swoim, drużyny, sztabu szkoleniowego i wszystkich pracowników dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie i liczymy, że razem spotkamy się na stadionie w trakcie nowej edycji rozgrywek.

Gramy #ZawszeW12

Subskrybuj
Powiadom o
55 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
55
0
Would love your thoughts, please comment.x