Bułgar łączony z Widzewem. Plotka wątpliwej jakości

29 maja 2023, 13:18 | Autor:

Zbliża się letnie okno transferowe, a wraz z nim medialne spekulacje na temat piłkarzy, którzy zasilą szeregi Widzewa. Poniedziałek przyniósł kolejną plotkę, tym razem z kierunku bułgarskiego. Wydaje się ona bardzo mało wiarygodna.

Informacja o rzekomym zainteresowaniu piłkarzem z tego kraju napisał na Twitterze jeden z lokalnych dziennikarzy. Jego zdaniem łodzianie mieliby robić zakusy na 24-letniego Adriana Kraeva, występującego na pozycji środkowego pomocnika o inklinacjach raczej defensywnych. Wysoki piłkarz jest obecnie związany kontraktem (do 30.06.2024) z zespołem Levskiego Sofia, a znany serwis Transfermarkt wycenia jego wartość na okrągły milion euro.

Wspomniany portal to oczywiście żaden wyznacznik. Dużo większą wagę mają słowa bułgarskiego dziennikarza, którzy twierdzi, że Kraev mógł rok temu przenieść się do węgierskiego Fehervaru, ale Levski odrzucił ofertę opiewającą na 600 tys. euro. Można więc z całą pewnością przyjąć, że wspomniany gracz jest absolutnie poza zasięgiem nie tylko widzewiaków, ale i wielu innych klubów w Polsce.

Subskrybuj
Powiadom o
53 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
53
0
Would love your thoughts, please comment.x