Znamy plan przygotowań do nowego sezonu

29 maja 2023, 11:47 | Autor:

15 czerwca zawodnicy Widzewa Łódź rozpoczną przygotowania do rozpoczęcia nowego sezonu! Przed startem kolejnego sezonu Ekstraklasie, podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozegrają sześć meczów kontrolnych. Wybiorą się również na obóz, do dobrze sobie znanej Woli Chorzelowskiej – informuje oficjalna strona widzew.com.

Po dwuipółtygodniowych urlopach, na pierwszym treningu widzewiacy stawią się w czwartek, 15 czerwca. Wtedy też odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia. Kolejne dwa dni przeznaczone będą na kompleksowe badania. W Łodzi drużyna będzie trenować do 27 czerwca, w międzyczasie zostanie rozegrany również mecz sparingowy z Odrą Opole (24 czerwca).

Przez pierwsze tygodnie podopieczni trenera Niedźwiedzia pracować będą na Łodziance, a w środę, 28 czerwca rozpoczną zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. Tam będą trenować do 7 lipca. Już w sobotę, 1 lipca mają w planach dwa sparingi z ekipami z zaplecza Ekstraklasy: najpierw ze Stalą Rzeszów, następnie zaś z Resovią. Kolejny mecz kontrolny zaplanowany został na 4 lipca a przeciwnikiem łodzian będzie Ruch Lwów. W ostatni  dzień zgrupowania zaplanowany został sparing z Puszczą Niepołomice.

Po powrocie do Łodzi drużyna otrzyma dwa dni wolnego i 10 lipca powróci do treningów na obiektach Łodzianki. Zajęcia potrwają do 21 lipca. Szósty sparing został zaplanowany na 15 lipca, a rywalem RTS będzie spadkowicz z Ekstraklasy, drużyna Wisły Płock. Inauguracja nowego sezonu rozgrywek zaplanowana jest z kolei na piątek, 21 lipca.

Plan przygotowań piłkarzy Widzewa do nowego sezonu:

15 czerwca: start przygotowań
16-17 czerwca: badania
18-23 czerwca: treningi w Łodzi
24 czerwca: Widzew Łódź – Odra Opole
26-27 czerwca: treningi w Łodzi
28 czerwca: wyjazd na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej
1 lipca: Widzew Łódź – Stal Rzeszów (I liga), w Woli Chorzelowskiej
1 lipca: Widzew Łódź – Resovia (I liga), w Woli Chorzelowskiej
4 lipca: Widzew Łódź – Ruch Lwów, w Woli Chorzelowskiej
7 lipca: Widzew Łódź – Puszcza Niepołowice (I liga), w Woli Chorzelowskiej
7 lipca: powrót ze zgrupowania
10-14 lipca: treningi w Łodzi
15 lipca: Widzew Łódź – Wisła Płock (I liga)
17-21 lipca: treningi w Łodzi
21-25 lipca: początek nowego sezonu

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
32
0
Would love your thoughts, please comment.x