Stępiński i Pawłowski z występami w kadrze

15 października 2013, 21:15 | Autor:

Bartłomiej_Pawłowski

Patryk Stępiński i Bartłomiej Pawłowski zaliczyli dziś kolejne występy do młodzieżowych reprezentacjach Polski. Prawy obrońca Widzewa spędził na boisku pełne 90 minut, a wypożyczony do Malagi Pawłowski zagrał 73 minuty.Stępiński wystąpił w zespole do lat 19, który zakończył turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europu U-19 bez wygranej. Mimo, że Polacy byli gospodarzem, zajęli ostatnie (czwarte) miejsce w grupie. Dziś zremisowali 1:1 z Rumunią. Widzewiak zobaczył w tym spotkaniu żółtą kartkę.

Smutne miny mięli również piłkarze Marcina Dorny. Biało-czerwoni doznali porażki w ważnym wyjazdowym meczu z Turcją w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy i spadli na drugie miejsce. Bartłomiej Pawłowski na murawie przebywał do 73 minuty, kiedy to został zmieniony przez Rafała Wolskiego.