Piłkarze Widzewa rozpoczęli urlopy

9 grudnia 2021, 21:00 | Autor:

Środową klubową wigilią zakończyli 2021 rok piłkarze Widzewa Łódź. Następnie podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozjechali się na urlopy, które trwać będą przez nieco ponad cztery tygodnie. Do regularnej pracy czerwono-biało-czerwoni wrócą 9 stycznia – na ten dzień zaplanowany jest start przygotowań do rundy wiosennej.

W niedzielę widzewiacy rozegrali ostatni tegoroczny mecz, w którym bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Poniedziałek był wolny, natomiast we wtorek i środę odbyły się jeszcze kompleksowe testy oraz badania. Ich celem było sprawdzenie wszelkiego rodzaju parametrów zawodników, aby móc je później porównać z rezultatami uzyskanymi po powrocie do klubu. Ostatnim punktem tygodnia była zorganizowana wczoraj wieczorem wigilia.

Teraz piłkarze rozjechali się po kraju i przez niemal cały miesiąc będą mogli nieco odsapnąć. Nie będą mieli jednak czasu na lenienie się, bo otrzymali od sztabu szkoleniowego rozpiski indywidualnych treningów, z których oczywiście będą regularnie rozliczani. Nie dla wszystkich zimowa przerwa będzie wesoła, gdyż pięciu graczy usłyszało od trenera Niedźwiedzia, że ten nie widzi ich wiosną w drużynie. To Filip Becht, Michał Grudniewski, Patryk Mucha, Abdul Aziz Tetteh oraz Paweł Tomczyk. Więcej na ten temat pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Start przygotowań do rundy wiosennej zaplanowany został na niedzielę, 9 stycznia. Już sześć dni później łodzianie rozegrają pierwszy sparing, w dodatku podwójny, ponieważ jednego dnia mierzyć się będą przy ul. Małachowskiego z Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz Siarką Tarnobrzeg. Łącznie spotkań towarzyskich będzie dziewięć, z czego dwa będą miały miejsce podczas lutowego zgrupowania w tureckim Kargicak koło Alanyi. Więcej szczegółów TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x