Raport wypożyczonych: Asysta Karaska

24 maja 2023, 09:30 | Autor:

Kolejne mecze mają za sobą piłkarze, którzy zostali wypożyczeni przez Widzew Łódź do innych klubów. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich tygodniach, znów najbardziej wyróżnił się Kacper Karasek, który zaliczył długi występ i odnotował asystę przy jednej z bramek.

Pomocnik znalazł się w wyjściowym składzie Termalici Nieciecza na spotkanie z Sandecją Nowy Sącz. Na murawie spędził 86 minut i zdołał popisać się asystą przy golu na 2:0 autorstwa Andreja Kadleca. Ostatecznie Karasek i jego drużyna cieszyli się ze zwycięstwa 3:0. Ostatnie 21 minut starcia Ruchu Chorzów z Odrą Opole spędził w ekipie gości Bartosz Guzdek. On sam – podobnie jak cała jego drużyna – nie zdołał wpisać się na listę strzelców, bowiem spotkanie zakończyło się rezultatem 3:0 dla „Niebieskich”.

W wyjściowej jedenastce w swoim obecnym klubie znalazł się również Radosław Gołębiowski. Jego Skra Częstochowa przegrała na wyjeździe z Chrobrym Głogów, a on mógł liczyć na grę przez pierwsze 45 minut. Na regularne występy w Pogoni Nowe Skalmierzyce w dalszym ciągu może liczyć Mateusz Ludwikowski. W wygranym 1:0 starciu z Sokołem Kleczew bramkarz zaliczył czyste konto.

Raport wypożyczonych (20-22 maja):

I liga

Bartosz Guzdek (Odra Opole) – 21 minut
Kacper Karasek* (Termalica Nieciecza) – 86 minut (asysta + żółta kartka)
Radosław Gołębiowski (Skra Częstochowa) – 45 minut

III liga 

Mateusz Ludwikowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce) – 90 minut

*Kacper Karasek zostanie po sezonie wykupiony przez Termalicę Nieciecza

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
15
0
Would love your thoughts, please comment.x