Wyniki sondy: Większość kibiców za prezesem

24 maja 2023, 12:04 | Autor:

Zakończyło się już głosowanie w naszej najnowszej sondzie, dotyczącej odwołania Mateusza Dróżdża ze stanowiska prezesa Widzewa Łódź. Zdaniem większości naszych Czytelników, decyzja rady nadzorczej była błędem.

Za taką odpowiedzią głosowała ponad połowa osób (55%), z kolei na drugim miejscu uplasowała się opcja „wstrzymująca się od głosu”. 27% ankietowanych stwierdziło bowiem, że bez poznania dogłębnych szczegółów nie jest w stanie ocenić słuszności odwołania Dróżdża. Najmniej popularną odpowiedzią było pełne poparcie dla rady nadzorczej. Tylko 18% głosujących uznało, że w pełni akceptuje działania dotyczące byłego prezesa.

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za udział w sondzie. Oddano w niej aż 4721 głosów, co jest dowodem, że zmiana prezesa jest dla kibiców Widzewa bardzo istotna. Wkrótce kolejne nasze sondy. Zapraszamy do udziału w nich!

Czy popierasz decyzję o odwołaniu Mateusza Dróżdża z funkcji prezesa Widzewa Łódź?

  • Nie (56%, 2 946 Głosów)
  • Nie wiem, czekam na więcej szczegółów nt. powodów decyzji (26%, 1 361 Głosów)
  • Tak (19%, 988 Głosów)

Wszystkich głosów: 5 295

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
75 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
a casu ad casum
1 rok temu

Wynik sondy pokazuje, że prezes Dróżdż dobry był w PR.

Tom
Odpowiedź do  a casu ad casum
1 rok temu

Albo patrząc co było ostatnio i nie mówie tylko o prezesach ale i o zawodnikach i trenerach i tak jest zajebiście. Dlatego jest poparcie.

Mbb
Odpowiedź do  a casu ad casum
1 rok temu

Choćby MD zdobył mistrzostwo Polski z Widzewem to i tak byście go opluwali. Ty i Nobody, destroyersy, Reminio itp zawsze macie coś do napisania negatywnego. Na szczęście jak widać w ankiecie jesteście w mniejszości…

Tom
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Bo oni chcą zarządzanie jak Grajewski i śp. Puchary i później lipa i od nowa.

przemeklewicki
Odpowiedź do  Tom
1 rok temu

Skoro Pawelec na to pozwalal a grajewski to hosztapler to tak wyszlo ze zostaly zgliszcza a powinnismy byc po LM potega na lata z ta kasa a on pozniej 17 zawodnikow sprzedal i zniknal!

przemeklewicki
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Obejrzyj sobie moze konferecje prasowa z wlascicielem oraz poczytaj troche artykulow y wyciag wnioski a nie bez zadnych argumentow piszesz zeby cos nabazgrac!
ps. Ani z Drozdzem ani z Wichniarek oraz z Misiem nie zdobedziemy MP bo tylko niezły budzet oraz marna infrastruktura sportowa…

Maniek
Odpowiedź do  przemeklewicki
1 rok temu

a ja jak czytam taki wpis to oznacza że na piłce się nie znasz i nie grałeś nie takie kluby zdobywały majstra na świecie i puchar i grę w lidze mistrzów itd z niewielkimi pieniążkami daleko nie musimy szukać Raków coś jeszcze i co może boiska treningowe mają klasy Bayernu no bo my placzEmy że łodzianka to lipa no może idealna nie jest !

Ghf
Odpowiedź do  Maniek
1 rok temu

Ty się za to znasz i grałeś, co pokazałeś we wpisie…Za każdym kopciuszkiem coś stało. Czy to dobra praca z młodzieżą na odpowiednich boiskach. Czy możny właściciel, który miał kaprys wydawania milionów. Czy też stabilizacja i konsekwencją realizowania jednej ustalonej wizji. Czasami był to świetny dyrektor sportowy, który umiał wyławiać perełki…Jak się spokojnie zastanowisz to na ten moment nie mamy żadnego z powyższych argumentów

Reminio
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Synek, zejdź ze mnie. Jestes tak trudno myślący, jak Twoje towarzystwo wzajemnej adoracji, że jakby prezes został, to by były np 2 transfery. Pisałem Ci niżej, ale chyba mama musi ci to wytlumaczyc, ze dwóch to my minimum potrzebujemy mlodziezowcow…a gdzie k…obrońca, wahadlo, ofensywny pomocnik i napastnik. Taki był fachura z niego.

Last edited 1 rok temu by Reminio
Rafi
Odpowiedź do  a casu ad casum
1 rok temu

Właśnie. Poczytajcie lepiej najnowszy wywiad ze. Stamirowskim na weszło.pl i rozliczajcie potem a nie płacze za byłym prezesem co stworzył zespół przegrywający wszystko jak leci .

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  Rafi
1 rok temu

Oczywiście trener nie ma nic wspólnego z obecną dyspozycją drużyny. No ale teraz, jak już nie ma zła wszelkiego w osobie byłego prezesa, to już będzie wszystko wspaniale . W meczu z Koroną, to z „pińć” do zera wygramy, jak nic,a po rundzie jesiennej mamy lidera. Jeden człowiek zwolniony z klubu, a taka poprawa nastąpi, jakie to proste.

Piotr Z.
Odpowiedź do  Rafi
1 rok temu

Pod względem sportowym 2 lata Dróżdża na plus. Ale najlepszy był w PR. Miszcz tłitera! A dlaczego został zwolniony, jasno wczoraj wytłumaczył Stamirowski.
P. S. Nie wiem tylko czy Rydz i Szymański dadzą radę. Będą teraz musieli samodzielnie podejmować szybkie i mające duży wpływ na nadchodzący sezon, decyzje!

kibic
Odpowiedź do  przemeklewicki
1 rok temu

Dlaczego zmieniles nick ?????

1 rok temu

Jeden bajerant poleciał . Czas na na drugiego …

Stefański
Odpowiedź do  Westfalia
1 rok temu

No to do dzieła, leć.

Mbb
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

Brawo za riposte

mcmurphy
Odpowiedź do  Westfalia
1 rok temu

Niedźwiedź nie poleci bo mu się przedłużył kontrakt o rok. I tu Dróżdż mówił prawdę, że trener może przegrać wszystko a i tak zostanie. Wariant z Kaczmarkiem już przerabialiśmy. Dlatego jesteśmy skazani na Niedźwiedzia.

urek
1 rok temu

Ponad 800 zwolenników pana żagla.

arch
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Jak to trudno wyjść co niektórym poza stereotypy…

arch
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Nowi to nie tacy całkiem nowi, bo w tym biznesie piłkarskim pomimo młodego wieku już gdzieś byli, coś robili. Więc daj im szansę. Rozliczysz ich po roku, dwóch.

Mbb
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Ten to dopiero chla z radości:)

arch
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

Chlałbym jakby Widzew wąchał się z pucharami, a nie był lany przez każdego na P138 od paru kolejek. Za taki stan rzeczy (brak wzmocnień zimowych) odpowiada czy chcesz czy nie to usłyszeć ubóstwiany przez Ciebie były już Prezes.

przemeklewicki
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Ktorego wczesniej kibole pogonili z hukiem ! moze przeciez wejsc do Widzewa jako sponsor lub wspołwasciciel!
Stamirowiski mowił ze czeka na udziałowcow z pomysłem i pieniedzmi!@

k67
1 rok temu

Widać po wynikach sondy że były prezes miał u kibiców dobre notowania i teraz pijarowcy właściciela będą mieli trudne zadanie jak zmarginalizować jego działania w oczach kibiców

urek
1 rok temu

A i owszem, można Dróżdżowi kilka rzeczy zarzucić, ale trzeba mu oddać, że byl za tym klubem całym serduchem, chciał wyjebac patologię za drzwi, układy okazaly sie silniejsze.

Jacek
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Ale skąpił na transfery i gdyby nie jesień i punkty to teraz bylibyśmy czerwoną latarnią. Zainwestowanie zimą w zawodnika bądź kilku mogło dać wyższe miejsce, a to przekłada się na pieniądze. Nie skąpił natomiast na emeryta z Zagłębia i chciał go ściągnąć, więc jak to było? Za którym klubem był serduchem?

urek
Odpowiedź do  Jacek
1 rok temu

A to emeryt z zagłebia trafił do Widzewa? Biedny mis Stamirowski sie w maju ocknał, ze dał kase, a transferów nikt nie przeprowadził? Poza tym napisalem, że błędy tez popełniał.

Last edited 1 rok temu by urek
Mbb
Odpowiedź do  Jacek
1 rok temu

Ta teraz będzie 10 transferów i wydamy krocie a może 2 wypalą. Robienie zakupów żeby kibice byli zadowoleni to najkrótszym droga do…Cacka .

Reminio
Odpowiedź do  Mbb
1 rok temu

A ty dalej te swoje bzdury…po co od razu przesadzasz, atakujesz dużym kontrastem. Za nim coś napiszesz pomysł. Jak możemy sprowadzić tylko 2-3 jak chciał prezes, skoro samych mlodziezowcow potrzeba na pewno dwóch. Kumasz??? Dalej napastnik, ofensywny pomocnik, obrońca i minimum jeden wahadlowy. To już jest 6-7 , czyli tyle ile powiedział wlasciciel. Madrala od siedmiu boleści…

Kixon
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Potar musi zarobić i Młoda Szajka też

Leon
1 rok temu

Czas na Stamirowskiego, bajeranta i może być pięknie

Waldi
Odpowiedź do  Leon
1 rok temu

Panu Stamirowskiemu nie godny jesteś butów czyscić.

Reminio
1 rok temu

Pierwsza drużyna jest wizytówką klubu i to dla niej wykupowane są wszystkie miejsca na stadionie, więc trzeba jej zapewnić wszystko, co jest niezbędne do uzyskiwania dobrych wyników. Prezesi, piłkarze i trenerzy, muszą pracować wspólnie na jej rzecz, ponieważ bez niej wszystko inne, traci swój sens. Dróżdża w Widzewie, interesowało tylko stawianie sobie pomników (nowy autokar, branding, ośrodek treningowy w Bukowcu) i chciał to osiągnąć nawet „po trupach”, gdyż ma on niesamowite parcie na uznanie, ordery i medale. Nie liczył się on z oczekiwaniami właściciela, sponsorów i kibiców, bo dla niego istotny był tylko jego partykularny interes. Mowa o ośrodku, biurach, a nie wynik sportowy. Jak sam mówił, zrobiłby tylko maks trzy transfery…Czemu tylko tyle  skoro samych mlodziezowcow potrzeba minimum dwoch. Dalej napastnik, ofensywny pomocnik, obrońca i minimum… Czytaj więcej »

gttyu
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

wdupie byles gowno widziales

Reminio
Odpowiedź do  gttyu
1 rok temu

Znów jakiś ludzik się zagubił i pisze swoją inteligencja. Skąd się tu wziąłeś, bo Cię tu nie nigdy nie było, zagubiłeś się spod zegara …

Mbb
Odpowiedź do  gttyu
1 rok temu

Racja

Waldi
Odpowiedź do  gttyu
1 rok temu

Ale przyznaj, żebranie o kasę na branding autokaru to śmieszne. Cała Polska się z nas śmiała.

Krylo
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Cytuje: „Pierwsza drużyna jest wizytówką klubu i to dla niej wykupowane są wszystkie miejsca na stadionie, więc trzeba jej zapewnić wszystko, co jest niezbędne do uzyskiwania dobrych wyników. Prezesi, piłkarze i trenerzy, muszą pracować wspólnie na jej rzecz, ponieważ bez niej wszystko inne, traci swój sens…”
To więc jak to jest?
Gość dbał o wizerunek klubu, zaczął działać na rzecz rozwoju bazy treningowej chyba po to żeby ta drużyna się rozwijała! I miała jak najlepsze warunki nie to co jest teraz…
Prezes uznał iż dobry wynik z jesieni da nam spokojne utrzymanie z z kasy zaoszczędzonej na transferach zabezpieczy środki na inne niezbędne inwestycje…
Pozdrawiam!

Reminio
Odpowiedź do  Krylo
1 rok temu

Gdzie Ty widzisz tu drużynę. To jest zlepek zagubionych niektórych słabych pilkarzy, którzy mieli rundę życia. A on dalej chciał na nich polegać, by zaoszczędzić na ośrodek. Żeby vos rozwijać, trzeba mieć co…

Krylo
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Gościu drużyna była ale zaczęło się wszystko rozjeżdżać… I obowiązkiem sztabu szkoleniowego było to zebrać do kupy… Ja nie twierdze że nasi kopacze to wirtuozi gry w piłkę ale w rundzie jesiennej walczyli że aż miło było na to patrzeć a teraz to jest jakiś dramat… I tu należy się zastanowić co się takiego stało że jesteśmy teraz głęboko w czarnej d… Bo co raptem po meczu z Pogonią 3:3 zapomnieli jak się gra w piłkę?

Reminio
Odpowiedź do  Krylo
1 rok temu

Te gościu…napisałem, ze MIELI RUNDE ZYCIA. WIOSNA ICH ZWERYFIKOWALA.

Krylo
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Dobra runda życia powiadasz… To co na wiosnę zapomieli jak się gra? Zapomieli co to walka i oddanie dla drużyny i kibiców?

marek09
Odpowiedź do  Krylo
1 rok temu

Sypnęło się nie po meczu z Pogonią, tylko dopiero na początku marca po b.dobrym spotkaniu na Łazienkowskiej.

Krylo
Odpowiedź do  Krylo
1 rok temu

Też uważam że runda ich zweryfikowała lecz wiem że jak chcą to potrafią zagrać… Można mieć jakieś pojedyncze mecze z przebłyskami lecz tu było coś więcej była walka i wola walki nawet w przegranych pojedynkach. A teraz to już po pierwszym gwizdku jest sraczka i czekanie na końcowy gwizdek.

Rafał
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

I po tej rundzie każdy miał uzasadnione prawo przypuszczać, że wiosną nie będzie aż tak tragiczna.

Reminio
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Rafcio, w futbolu nie należy PRZYPUSZCZAC tylko PRZEWIDYWAC.

Sławomir
Odpowiedź do  Krylo
1 rok temu

„Gość” o mało nie spadł z ligi, bo chytrzył na zimowe transfery… A z tym składem, w nowym sezonie spadek byłby pewny i w następnym też…Zatrzymalibyśmy się pewnie na drugiej lidze, więc takie rzeczy jak nowy autokar, drogi branding, nowe biura, ośrodek w Bukowcu, nie byłyby potrzebne, bo ani nie byłoby nas na to stać, ani byłoby dla kogo grać… W najlepszym razie karnetów sprzedano by dwa tysiące i tak by nas drożdżowiec sprowadził do parteru, że niezwykle ciężko byłoby się z tego wygrzebać…W każdej z dwóch reaktywacji brałem czynny udział, ale ile razy można popełniać ten sam błąd? Mamy… Czytaj więcej »

Sławomir
Odpowiedź do  Krylo
1 rok temu

Tylu moich cytatów, ile zamieszczono pod tym artykułem, nie wklejono jeszcze nigdy i bardzo Wam za nie dziękuję… Jednak drożdżowiec nigdy nie dbał o wizytówkę klubu, ściągał piłkarzy najtańszych, lub wręcz bezpłatnych, co o mało nie zaowocowało naszym spadkiem z ligi. Dlatego słusznie został teraz pożegnany, ale kolega Krylo wyrywa moje zdania z kontekstu, dla poparcia i obrony swojego drożdżowego idola. Mam jednak dla niego bardzo smutną wiadomość, bo pogrzebu w wesele przerobić się nie da, więc musi przełknąć tę gorzką pigułkę, że świetlana era medalowego wizjonera, rychło się skończyła… Pracy teraz szuka wszędzie, był już w Płocku i w… Czytaj więcej »

Rafał
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

A to prezes chciał ośrodek wybudować dla siebie? To było w jego interesie?! Naprawdę?! Jak prezes, właściciel i kopacze odejdą to właśnie ośrodek zostanie dla KLUBU. To była pierwsza osoba od dawna która na serio chciała ruszyć z tematem, a Ty piszesz, że robił to w swoim interesie. Wybacz ale większej bredni napisanej od Ciebie nie widziałem.

Reminio
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Widzę, że nie zrozumiales. To był jego główny cel a nie wyniki druzyny i my kibice. ZAFIKSOWAL SIE w tym temacie, całkowicie zapominając, że to jest sport, i ludzie, sponsorzy, kibice oczekują poza biurami także zwycięstw.

Rafał
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

„Dróżdża w Widzewie, interesowało tylko stawianie sobie pomników (nowy autokar, branding, ośrodek treningowy w Bukowcu) i chciał to osiągnąć nawet „po trupach”, gdyż ma on niesamowite parcie na uznanie, ordery i medale” i dalej: „Nie liczył się on z oczekiwaniami właściciela, sponsorów i kibiców, bo dla niego istotny był tylko jego partykularny interes. Mowa o ośrodku, biurach, a nie wynik sportowy.” Wydaje mi się że jednak dobrze zrozumiałem. O ile uważam, że skoro prezes pyskował właścicielowi oraz był ogólnie ze wszystkimi skonfliktowany, to jako uzasadnione jawi się jego zwolnienie,. Nie przekonuje mnie gadanie właściciela o braku transferów. Gdyby TS chciał transferów to by kasę po prostu wylozyl. MD miał tyle… Czytaj więcej »

Reminio
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Ostatni raz ci odpowiem. Twój prezes nie jasno przedstawił sytuację finansową, o tym mowi Stamir. Kasa jak sie okazalo, była na transfery, ale on ja chciał wziac na ośrodek. I cudowi w Legnicy dziekuj że nie będziesz oglądał slynnej puszvzy w 1 lidze, taki z niego znawca. A pomylił się w ocenie kadry, bo był małym zarozumiałym, przemadrzalym, konfliktowym człowiekiem. Można sobie k…minusowac!!!

Last edited 1 rok temu by Reminio
Rafał
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Ok ale o czym innym przed chwilą rozmawialiśmy. Więc łap minusa za ucieczkę od tematu.

Reminio
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Oki, dzieki:)

Remo
Odpowiedź do  Reminio
1 rok temu

Reminio a kiedy będzie twój prezes??? 2030 czy 2037. ????

nody64
1 rok temu

byłem za pana zwolnieniem, ale po analizie przeczytanych artykułów tu i ówdzie jestem za Panem, trzeba było mocniej trzasnąć drzwiami żeby był porządek i posłucha w klubie!

Piotr
1 rok temu

Cześć. Poszukuję kodu na D. [email protected]

Sławomir
Odpowiedź do  Piotr
1 rok temu

Gdyby drożdżowiec został na swoim stanowisku, to nie miałbyś z kodem żadnego problemu. Sam bym Ci go oddał, bo tej sportowej prowizorki, nie dało się już oglądać… Teraz jednak wierzę w tę drużynę, jej trenera i samego właściciela, który nie życzy sobie żadnego dziekciarstwa i ponownie zadba o zdrowe serca swoich wiernych kibiców…

Waldi
Odpowiedź do  Sławomir
1 rok temu

Mimo ortografii dałem Ci plusa.

kibic
1 rok temu

Ta sonda nic nie znaczy bo 99 % ludzi co bierze w niej udział nic nie wie dokładnie co tam sie w klubie na co dzień działo i jakie były tam relacje itp wszyscy tylko kierują sie tym co widza w tv,prasie,wywiadach itp a tam można wszystko ładnie pięknie gadać i większości rzeczy sie nie mówi jak jest na prawde

urek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

Tam nawet Stamirowski nie wiedział co sie dzieje, a jak chciał się zorientować, to wysłuchał Janusza i spółkę. Teraz będą farmazony leciały, jak to miasto wspaniale zyje z klubem. Najpierw nas jebali za byle co, zbliżaja się wybory, to i MD stał się niewygodny, a że właściciel prowadzi interesy w Łodzi, to sami wicie, rozumiecie…

kibic
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

Ta nie widział na pewno ,teraz tak mówi i ścieme wali a pewnie to on też nie był za transferami zimą bo to w końcu jego kasa a nie prezesa któremu nic do tego i pewnie gdyby mógł to by były transfery.

urek
Odpowiedź do  kibic
1 rok temu

Dokładnie, napisałem to sarkastycznie

Tomkent
1 rok temu

Sonda jest wiarygodna tak samo jak wiadomości w TVP.
Jedna wielka ściema.
Prawda jest na stadionie i tylko tam nic się nie ukryje.
Czekamy teraz na mecz o honor i jakieś pożegnanie z kibicami którzy przyjdą w komplecie.

Kixon
1 rok temu

Nie chcecie Młodej Szajki i Potara Gdyńskiego? A wy niedobrzy

Leon
Odpowiedź do  Kixon
1 rok temu

Co chcesz od potara…przecie krzyczy na cały świat” wiele razy biłem się za Widzew” …teraz „wystawia faktury”

Last edited 1 rok temu by Leon
Kixon
Odpowiedź do  Leon
1 rok temu

co on zęby porcelanowe miał że tyle lat musimy go spłacać? czy za wyrzucanie plecaka przez okno w szkole przez legionistów też Widzew musi mu płacić?

Sławek
1 rok temu

Większość kibiców ale tych co głosowała.

Mr1910
1 rok temu

Dla mnie ważne jest różnica między prezesem, a właścicielem. Ten pierwszy mówił 2-3 transfery wystarczą ten drugi mówi 5-6, to konieczność. Ten pierwszy nie potrafił wymóc na trenerze stawiania na młodych, ten drugi mówi nie interesuje mnie wpuszczanie młodych tylko na 3 minuty! Ten pierwszy mówił, że nie ma kasy na transfery, a ten drugi mówi, że jest! Ten pierwszy zarządzał przez konflikt, a ten drugi stara się łączyć, a nie dzielić. Ten pierwszy mówił, że trener może przegrać wszystkie mecze, a ten drugi mówi, że tak nie powinno się mówić.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
1 rok temu

Zobaczymy w przyszłym sezonie, kto miał rację. Będą dobre wyniki sportowe pierwszej drużyny, to i po nagłym zwolnieniu prezesa Dróżdża emocje opadną. Jak będzie piłkarsko tak jak teraz, lub niewiele lepiej,temat byłego prezesa będzie powracał.

Piotr
1 rok temu

Errata. Większość kibiców biorących udział w sondzie. Niecałe 2.900 to jest mniejszość kibiców. Opinii większości nie znacie, bo wiekszość się nie wypowiedziała. Ja też nie, ale teraz się wypowiem. Za próbę zawłaszczenia polityki transferowej dymisja Dróżdżowi się należała.

Adam
1 rok temu

Właściciel ma prawo dobierać sobie pracowników wedle własnej oceny i pełną ocenę pracownika ma prawo zachować dla siebie. Nie rozumiem gdy ktoś czeka na jakieś sensacje i zdziwiłbym się gdyby jakieś pomyje się wylały – mam wiarę że ludzie którzy tworzą Widzew są kilka lig wyżej… Ludzie dajcie już spokój… Ale

Pio
1 rok temu

Zmieniam decyzję po wywiadzie z właścicielem.Zwolnienie uzasadnione

HUGUNIO
1 rok temu

Kocham Widzew i byłem dumny z wiosny, Ciesze sie z utrzymania, ale za zwolnienie Pana Dróżdża to jestem wściekły… popieraliscie i wspieraliscoe prezesa w walce z UMŁ a teraz robicie na przekór tego za czym sie wstawialiście… nie chcieliscie tego? Po pierwszej wzmiance trzeba bylo uciac temat. Moze poprostu szukaliscoe rozglosu (afera z UMŁ/miniserial z canal plus/kolejna anegdotka do przeswietlenia) bardzo mi to sie to nie podoba, Widzew to dla nas cale zycie, miliony wspomnien cierpien i radosci!!! Panie Stamirowski skontroluj pan wrescie te stery, bo jak na razie to pan ani w prawo ani w lewo odbic nie potrafi,… Czytaj więcej »

75
0
Would love your thoughts, please comment.x