Wtorkowy trening również bez Fabio Nunesa

23 maja 2023, 18:30 | Autor:

We wtorkowe popołudnie drużyna Widzewa rozpoczęła przygotowania do sobotniego meczu z Koroną Kielce. Na zajęciach zabrakło kilku podstawowych piłkarzy, jest za to kilku przedstawicieli Akademii.

W dzisiejszych zajęciach na boisku przy ulicy Małachowskiego zabrakło kontuzjowanych Marka Hanouska, Bartłomieja Pawłowskiego oraz Jordiego Sancheza, o czym informowała wczoraj oficjalna strona widzew.com. Z drużyną nie ćwiczył również Fabio Nunes, a powodów jego absencji nie znamy. Obecny był za to Kristoffer Normann Hansen, który w Radomiu przedwcześnie opuścił boisko.

Na Łodziance pod okiem sztabu szkoleniowego pracuje dwudziestu trzech piłkarzy, w tym trzech bramkarzy. Z młodych zawodników rezerw pojawili się Kamil Cybulski,Ignacy Dawid, Łukasz Plichta oraz Filip Zawadzki. Nie ma wśród ćwiczących Jana Krzywańskiego, Adama Dębińskiego czy Mateusza Kempskiego.

Kadra Widzewa na wtorkowym treningu:

Bramkarze
Wasyl Łytwynenko, Henrich Ravas, Jakub Wrąbel

Obrońcy
Andrejs Ciganiks, Bożidar Czorbadżijski, Martin Kreuzriegler, Mato Milos, Patryk Stępiński, Serafin Szota, Paweł Zieliński, Mateusz Żyro

Pomocnicy
Kamil Cybulski, Ignacy Dawid, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Patryk Lipski, Kristoffer Normann Hansen, Łukasz Plichta, Juljan Shehu, Jakub Sypek, Ernest Terpiłowski, Filip Zawadzki

Napastnik
Łukasz Zjawiński

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
25
0
Would love your thoughts, please comment.x